Jak přednášky hodnotí žáci


Hodnocení žáků 8. ročníku:

Tento program mě moc bavil. Díky němu jsem si uvědomila docela dost věcí a jsem ráda, že nám svůj příběh vyprávěl pan Rafael. Zdá se mi, že se nikdy moc nezamýšlíme nad lidmi a jejich životními příběhy, ale tenhle k pozastavení byl.


Bylo to poučný a myslím, že většinu lidí to odradilo od drog.


Zajímavý příběh, poutavý, dojemný. Tyto přednášky se mi líbí, protože jsou zajímavé a je dobře, že nám to řekne člověk z vlastní zkušenosti, pro mě to bylo velmi poučné.


Bylo to poučné, zajímavé. Také záživné. Nějaké scénky byly drsné, ale poučné. Je dobře, že nám to někdo řekne z vlastní zkušenosti. V nějakých chvílích to bylo i smutné. Jsem ráda, že to tu bylo.


Byl to naučný příběh. Líbilo se mi to. V tom příběhu bylo ponaučení. Byl to pravdivý příběh.


Bylo to velice zajímavé. Program byl přes dvě hodiny a po celou dobu mě to bavilo. Pan Rafael to přednášel velice zajímavě. Formou přeříkávání jeho příběhu mě to bavilo a někdy mě ten příběh i zarazil.


Myslím si, že včerejší přednáška byla opravdu skvělá ( asi nejlepší přednáška na této škole).


Informace byly podávané opravdu moc hezky a zajímavě. Pán má za sebou velký životní příběh a je super, že to posílá dál. Děkujeme za tuto přednášku a prosíme o další….. ještě jednou DĚKUJEME


Byla to přednáška, která obohatila celou mojí třídu. Zjistil jsem, co se může stát, když budem brát drogy. Když se budem snažit něčeho dosáhnout, tak se to může stát.


Mně se to líbilo, bylo to zajímavé a poučující.


Přednáška mi přišla zajímavá a poučná. Pan Rafael byl upřímný a zajímavý člověk. Zajímavé je, jak drogy dokážou ovlivnit lidskou mysl.


Pan Rafael je borec, protože dokázal přestat brát drogy. Vzal jsem si z toho ponaučení * BYLO TO SUPER


Pan Rafael byl velmi zajímavý, dokázal nás moc upoutat. Dokázal nás ponaučit. Bylo super, že měl přednášku člověk, který si tím prošel a dokázal spoustu hodin povídat o tom, co si prošel v mládí.


Dokázal všechny tak poučit, jak je to hrozný.


Dobrý den! Výklad pana Rafaela byl velmi poutavý, poučný apod. Z mého pohledu to všechny upoutalo. Výklad o léčbě byl velmi zajímavý. Díky tomu, co jste vše říkal, tak slibuju, že nikdy, opakuju nikdy nebudu brát drogy.


Přednáška se mi líbila. Respektuji vás za to, že jste to zvládnul. Děkuji za to, že jste sem přijel. Vzal jsem si z toho ponaučení a doufám, že se mi nic takového nestane.


Dovolím si říct, že se mi opravdu vyplatilo dostavit se do školy, protože program pana Rafaela byl opravdu záživný. I bez obrázků nebo dalších předmětů jsem byl opravdu mile překvapen. Pozorně jsem poslouchal od začátku až do konce a jeho příběh mě nepřestával překvapovat. Z jeho výstupu jsem si odnesl ponaučení a to, že už jenom pomoci někomu, kdo vyrůstal ve špatném prostředí, může pomoct.


Pan Rafael je velmi sympatický člověk. V dnešní době se lidé o ostatní nezajímají a líbí se mi, že pan Rafael se nám snažil dát něco do života. Z přednášky jsem si odnesla, že drogy NIKDY brát nebudu a s takovými lidmi se stýkat ani nechci. Drogy jsou svinstvo, něco takového by nemělo existovat.

Hodnocení žáků z 9. ročníku:

Já takovýhle lidi strašně obdivuji. Že mají na něco závislost, ale dokážou si uvědomit, že je to může zabít a přestanou s tím nadobro. Přednáška se mi líbila, vždycky mi přišlo lepší to poslouchat, když to vypráví někdo z vlastní zkušenosti než to jenom někde číst. Bylo nám skvěle vysvětleno, jak máme správně fungovat, abychom byli šťastní. Abychom předávali štěstí a lásku dál.


Bylo to zvláštní.


Mně se to moc nelíbilo, protože nerada poslouchám takovéhle věci, rači o tom vědět nechci.


Docela se mi to líbilo, ale bylo to velmi reálné a to se mi moc nelíbilo.


Naučné, hezky se to poslouchalo, líbilo se mi to.


Bylo to naučné. Je dobré, že to vypráví člověk, co s tím má zkušenosti ( nic ve zlém). Pán říkal vše na rovinu. Líbilo se mi to.


Tento program byl velmi zajímavý a poučný, ale já nerada o těchto věcech slyším. Jsem radši, když o tom ani nevím!!


Bylo to pěkné a zajímavé, mně se to líbilo, nic bych neměnil.


Bylo to o holce, která vyráběla drogy a on se k ní přidal. Bylo to pěkné a zajímavé, mně se to líbilo.


Preventivní program se mi líbil, dobré bylo, že pán mluvil z vlastní zkušenosti a tak věděl, o čem mluví.


Byla to dojemná přednáška. Občas mně přišlo, že mluvil o tom, jak jsou drogy dobré a spasí duši a přitom tě pomalu zabíjí. Občas jsem se v tom ztratila, jestli to bylo potom nebo před tím, ale nakonec se mi to líbilo. Občas se mi chtělo brečet….


Bylo to hezké, někoho to mohlo i poučit. Mě to určitě poučilo.


Moc se mi to líbilo. Bylo to opravdu moc zajímavé a hodně věcí jsem z toho pochopila. Líbilo se mi, že to bylo z jeho života.


Spousta informací, líbilo se mi to.


Velice se mi ten preventivní program líbil. Bylo to něco jiného než co slýcháme od učitelů.


Obdivuji to, že dokázal mluvit o svém životě, svém soukromí.


Mně se to líbilo. Hlavně, jak to vyprávěl. Obdivuji to, že jste to dokázal překonat


Přednášce dávám 8 z 10, přišlo mi, že ty drogy nám spíš vnucuje.


Bylo to dost zajímavé a dost naučné. Bylo to zase něco nového a prostě mě to moc zaujalo.


Byla jsem spokojená.


Z celkového úhlu pohledu se mi akce moc líbila. Líbilo se mi, že to bylo celé vedeno z jiného úhlu pohledu. Ani jednou nebyla řečena ta známá ohraná věta „nikdy neberte drogy“, ale přesto se tam skrývalo varování. A také oceňuji, že nás nechal nahlédnout do svého soukromí.


Mně osobně se to moc líbilo. Navíc pán měl zkušenost a povídal tak, že to člověka zaujalo a chvíli mi i slzely oči. Tohle téma je těžké na zamyšlení…. Je nádherné, jak láska dokáže změnit ten pohled na vše. Za mě patří pánovi a jeho ženě velký obdiv a přeju jim už jen to nejlepší!


Já na to reaguju pozitivně. Líbilo se mi, jak jste říkal, že už jsme jednou zvítězili, jako že jsme se narodili.


Jak jste říkal, jak se snadno poznají ti, co berou „perník“, že mají velké panenky, ale třeba já je mám velké pořád, a to „perník“ neberu. Moc se mi to líbilo.